Jako HR manažer, konzultant, expert či Business Partner Vám zajistím komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Dle Vašich aktuálních potřeb, vždy na míru.

Moje hodnoty

1.

Spolehlivost

 

2.

Efektivita

 

3.

Respekt

 

4.

Důvěra

Moje zkušenosti

V práci s lidmi se pohybuji přes 12 let. Mám za sebou zkušenosti jak z velkých korporací, tak ze středních firem či se založením startupu Vyzkoušela jsem si řízení týmů, nastavovala jsem personální strategie tak, aby lidské zdroje efektivně podporovaly cíle firmy, zajišťovala jsem Business Partnering, HR poradenství, rozvoj a trénink ve společnostech, zpracovávala jsem kariérní a rozvojové plány, talent programy, řídila HR marketing a HR projekty, měla na starosti kulturu a hodnoty v organizaci, prováděla audity a organizačních změny, nastavovala a vytvářela procesy, pracovala na zaměstnaneckých průzkumech. Řídila jsem change management při fúzi firem, při změně kultury společnosti, při implementaci nových systémů nebo třeba při založení nových distribučních kanálů. Mám bohaté zkušenosti s celým procesem náboru, včetně samotného provádění náborů zaměstnanců a jejich adaptací. Vytvářela a facilitovala jsem bezpočet workshopů a školení. Mohu vám tak být nápomocná ve většině HR oblastí. A vzhledem k mé marketingové minulosti mohu být firmám partnerem, který rozumí businessu. Snažím se firmu i lidi, kteří v ní pracují, pochopit z více stran, nejen z pohledu personálního oddělení.

 

Budu vašim vhodným partnerem pokud

  • Potřebujete zkušeného HR Manažera, Konzultanta, Experta nebo Business Partnera 
  • Nemáte interní kapacity
  • Ve vašem týmu chybí určité zkušenosti či kompetence
  • Potřebujete zpracovat / připomínkovat projekt, HR oblast
  • Nemáte zkušenosti se zaváděním procesů
  • Potřebujete zastoupit řízení HR/personální agendy či určité role v personálním oddělení na určité období
  • Zakládáte firmu a potřebujete ji nastartovat po lidské stránce
  • Nevyužijete vlastního zaměstnance na plný pracovní úvazek

Jak pracuji

Zabezpečení lidských zdrojů, personální agendu, projekt či proces či jen specifickou požadovanou oblast lidských zdrojů dle dohody lze využít:

  • Na několik smluvených hodin týdně / měsíčně
  • Na dobu určitou / neurčitou

Pro zajištění naprostého vzájemného pochopení s vámi naspecifikuji požadavek, dohodnu rozsah pravomocí a odpovědností v rámci potřeby tak, abych vás a daný úkol byla schopna plně zastupovat a vykonávat jak interně, tak externě (rozhodovací pravomoci, jednání s dodavateli, podpisová práva, …)

Na určitou dobu se tak také stanu součástí vašeho týmu, budu zodpovědná za sjednané práce, jejich průběh a výsledky, které majiteli, vedení, HR řediteli či jinému zodpovědnému budu průběžně reportovat či je s nimi konzultovat.

Budu pracovat u vás i mimo vaši kancelář. Vždy záleží na povaze potřebné práce.

Máte zájem využít mých služeb nebo se jen na něco zeptat?

Jsem vám k dispozici, napište mi pomocí formuláře nebo mě kontaktujte přímo.

Mgr. Kateřina Suchánková

Volejte na +420 777 350 305

Piště na suchankova@managementhr.cz

Kontaktní formulář