Přečtěte si S kým jsem spolupracovala

"Katerina is a great HR professional. She has a very structured and process way of thinking which enables her smooth implementation of any project. In her positions of Senior Business Partner and Senior Manager of Training and Development she was directly involved in number of cross company projects:

- Company culture change by its alignment with the Vodafone Way - global framework. With her team she put together a clear project plan which was completed by running workshops across the whole organization to make sure all employees understood the new culture and its requirements;

- Due dilligence of HR related processes related with Broadnet and its employees fusion with Vodafone company;

- Enhancement of existing Performance management system to increase results from employees satisfaction survey. By implementing new principles and their enhancement through management workshop company managed to increase satisfation by 10 points in just 8 months.

In this role she used lots of experiences she gained in her business partnering role, from communication, building relationships to facilitation of workshops or planing and implementing number of organization changes. Katerina would be a great asset for company of any size which plans implementing change in any HR or culture related area."

Katarína Brončeková Vice President People

"Kateřina dokáže obsáhnout v HR široké spektrum oblastí. Řídila pro nás projekt na téma Vedení lidí, motivace a benefity určený manažerům a HR profesionálům. Také poskytovala konzultační činnost k projektu návrhu portálu zaměstnaneckých benefitů. Kateřina pracuje rychle, k věci, pomůže vám najít v rozhodnutí jistoty, upozorní vás na věci, které vám mohly uniknout. Nemá problém s konfrontací, řekne vám svůj pohled na věc a rozumí tomu, čeho po business stránce chcete dosáhnout."

Pavel Kusý Business Transformation & Change Leader

"Kateřina zásadně pomáhala v prvních letech, kdy jsme zakládali retailový řetězec BUTLERS. Kompletně zabezpečila prvotní nábor zaměstanců, vytvořila procesy, zajistila funkčnost firmy po pracovně-právní záležitostech, školení lidí, nastavila hodnocení zaměstanců, kariérní plány a zaučila manažery tak, aby byli schopní řídit své týmy a personální agendu sami. Nyní funguje jako konzultant, mentor manažerům a zabezpečuje pro firmu školení a některé nábory. Je schopna, rozpoznat co firma v daný moment potřebujete po personální stránce a to zajistit. Její zkušenosti, analytické myšlení a střízlivý pohled na věc, mi již často pomohl v závažných rozhodnutích."

Jan Suchánek Managing Director and Partner

"S Kateřinou spolupracuji od úplných začátků Comfortu. Kromě toho, že je mi nepostradatelným konzultantem, co se týče řízení lidí, zpracovávala pro mě třeba interní audit, pomáhala nastavit organizační struktury, kariérní a rozvojové plány, hodnocení zaměstnanců, zabezpečuje pro mou společnost část náborů, atd. Je věcná, rychlá, má zdravý pohled na věc a rychle pochopila potřeby mého businessu. Můžete jí zadat vypracování projektu, procesu, worshop, konzultovat s ní různé postoje k týmu, jednotlivcům a vždy dostanete to, co potřebujete či odejdete s nějakým řešením."

Vlastimil Zimák Vlastník a Ředitel Comfirt Energy prodej a Slovakia Energy predaj

"Měl jsem možnost s Katkou spolupracovat již ve 2 společnostech. Ve Vodafonu a poté i v Red Media, kdy jsme našemu klientovi potřebovali na několik měsíců zajistit výborného samostatného HR profesionála. Neváhal jsem se na ni obrátit. Kateřina pracuje s obrovským nasazením a je na ni spoleh. Oceňuji její poradenství v oblastech rozvoje a hodnocení zaměstanců, vždy mi byla nápomocná svými názory a možnostmi řešení určitých situací, moc mi pomohly rozvojové a kariérní či jiné workshopy, které pro mne, mé manažery a můj tým zpracovávala na míru a současně i facilitovala. S důvěrou jsem se ní mohl radit na jakékoliv téma v oblasti řízení lidí. Její zkušenosti, selský rozum a střízlivý pohled na věc, mi často pomohly v závažných rozhodnutích. Vřele ji doporučuji k další spolupráci."

Lukáš Kružberský Marketing Director

Katka do role HR business partnera přenesla své zkušenosti a porozumění byznys prioritám. Katka si ve své roli postupně vybudovala důvěru vyššího i středního managementu v odděleních majících cca 400 zaměstnanců a stala se pro ně strategickým partnerem. Její hlavní zodpovědností bylo poskytovat konzultace a podporu např. v oblasti zvládání změn spojených s rozvojem organizačních struktur, hodnocení lidí (performance management), kapacitního plánování, .... Řídila například HR projekty přinášející změny v procesu jako třeba proces náboru pro Vodafone či projekty související se změnou firemní kultury a další. V rámci projektového řízení dokázala zorganizovat potřebné kroky dle nastaveného plánu, včetně přípravy a facilitace workshopů s větším počtem lidí, s cílem získat podporu pro realizaci potřebných změn. Důvěru si získala především díky své snaze komplexně porozumět řešené oblasti, prioritám svého interního klienta, velmi zodpovědnému a strukturovanému přístupu.

Pavla Teplá Director people

Máte zájem využít mých služeb nebo se jen na něco zeptat?

Jsem vám k dispozici, napište mi pomocí formuláře nebo mě kontaktujte přímo.

Mgr. Kateřina Suchánková

Volejte na +420 777 350 305

Piště na suchankova@managementhr.cz

Kontaktní formulář